Вибираємо комп’ютер: перевірка та тестування під час покупки

Великий запас робочого ресурсу та можливість довгі роки радувати свого власника злагодженою і безперебійною роботою – особливо важливі характеристики для сучасної комп’ютерної техніки. З одного боку – технологічний прогрес змушує вдосконалювати пристрої для роботи з інформацією, а з іншого – кожному хочеться бути певним, що його ПК не підведе у найвідповідальніший момент.

Інтернет-магазин системних блоків і ПК «КомпБест», з огляду на вищесказане, вирішив нагадати своїм клієнтам, на що вони повинні звертати увагу під час вибору комп’ютера. Пам’ятайте, наші спеціалісти завжди допоможуть вам, тому не соромтеся запитувати. Володіти повною інформацією про товар – ваше право!

Отже, як перевірити новенький комп’ютер? По-перше, ретельно ознайомтеся з усіма супровідними документами, де вказується повна комплектація пристрою. Дуже важливо звірити вказані в паперах дані з реальним замовленням, адже, за відсутності хоча б однієї (і на перший погляд, зовсім неважливої) деталі, вам можуть відмовити у ремонті за гарантією.

Наступний етап перевірки відбувається уже в домашніх умовах. Вам необхідно здійснити «ревізію» процесора, оперативної пам’яті, відеокарти, вінчестера і мультимедіа. Для цього – одночасно натисніть клавіші «Win» та «Pause / Break». Ця комбінація відкриває вікно, де вказані основні дані та властивості операційної системи, користувача ПК та іншого обладнання.

Під час покупки дізнайтеся у спеціалістів, чи піддавалася обрана вами техніка тестуванню, які програми для цього використовувались та результати тестів. Ніхто не забороняє вам самостійно провести тестування власного ПК. Для цього потрібно небагато – необхідні знання про компоненти комп’ютера та принципи їх роботи, а також відповідні програми. Найчастіше проводять такі тестування: пам’яті, відеокарти, жорсткого диска. Досить часто застосовують загальний тест комп’ютера, який до всього оповіщає про працездатність процесора і блоку живлення.

Багато хто скаже, що сьогодні користуватися дисками для передачі інформації не актуально та не практично, оскільки для цього існують компактні та цікаві в дизайні флешки. Але дисковод і процес читання дисків (за можливості – дискет) також необхідно перевірити.

Безпосередньо у магазині у вас буде можливість протестувати всі USB та аудіо входи/ виходи. По можливості візьміть з собою флешку, навушники та мікрофон. У крайньому випадку – попросіть їх у продавців. Із несправними роз’ємами, наприклад, важко буде налагодити зв’язок через Skype для бізнес-переговорів чи спілкування з приватною метою.

Не останню роль у якісній роботі комп’ютера відіграє його зовнішній вигляд. Важливо, щоб на корпусі не було подряпин, тріщин, іржі, забруднень та інших дефектів. Це ж правило діє й щодо ПК б\у стану, адже навіть техніка, що була у використанні, повинна мати належний і працездатний вигляд.

Як бачимо, щоб стати «знавцем» у світі комп’ютерної техніки не так багато потрібно пам’ятати і уміти. Ще краще – налагодити тісні зв’язки з надійним та добросовісним постачальником, наприклад з «КомпБест». Ми пропонуємо комп’ютери широкого спектру використання (від офісних моделей до ігрових), системні блоки, ноутбуки, а також комплекти з Німеччини, Австрії, Нідерландів.

Відчуй себе впевненим і успішним з технікою європейського рівня!