Як прискорити роботу комп’ютера? 7 основних порад!

"Як прискорити роботу комп’ютера?"-, досить часто можна прочитати на просторах Інтернету. Відповідь на це питання Ви знайдете практично на всіх сайтах інформаційних технологій. Суть порад однакова, тільки написана іншими словами.

Фахівці Інтернет-магазину "КомпБест" теж не будуть вигадувати “абрукадабру”, а дадуть 7 основних порад, що зробити, щоб Ваш ПК “літав, як метелик”.

1. Вимкніть непотрібні програми. Переходите в Диспетчер завдань або натискаєте Пуск-Стандартні-Виконати, вводите msconfig і ОК. Далі обираєте пункт Автозавантаження. Тепер Ви бачите список усіх програм, які відкриваються автоматично під час ввімкнення комп’ютера. Обираєте непотрібні Вам і відключаєте їх. Таким чином ви зекономите пам’ять диска.

2. Безкоштовні програми для очищення систем. Про Сcleaner не знають, мабуть, тільки бабусі. Ця програма не лише видаляє сміття з корзини, але й непотрібні файли “столітньої” давності, кеш інтернет-сторінок, тимчасові файли та іншу “супер неважливу” інформацію, яка засмічує жорсткий диск та уповільнює роботу комп’ютера.

3. Більше “оперативки” на жорсткому дискові. Будьте щедрими! Додайте ще 2-3 гігабайти оперативної пам’яті на жорсткий диск, а комп’ютер скаже Вам дякую! Більшу частину інформації (фільми, музика, зображення) ми не скачуємо, а переглядаємо онлайн.

4. Заміна жорсткою диску. Погодьтеся, жорсткий диск коштує набагато дешевше ніж комп’ютер, який ви розіб’єте зі злості, якщо він “повзатиме, як черепаха”? То чи не краще купити новий диск більш об’ємний та швидкий? Як варіант, купіть твердотільну пам'ять SSD, вона дорога, зате система працювати в кілька разів швидше!

5. Все частіше користувачі ПК нехтують антивірусними програмами. Просто встановлюють в браузері “Adblock”, який на хвилиночку, безкоштовний, блокує тільки рекламу в Інтернеті і аж ніяк не захищає від вірусів комп’ютер. Тому антивірус встановлюйте обов’язково, можна навіть безкоштовний, але той, що має мільйон позитивних відгуків.

Окрім цього, час від часу Windows просить Вас оновлювати програми, не забувайте виконувати його прохання. І сам Windows оновлюйте раз на 2-3 роки.

6. Драйвери. Якщо Вам знайомі слова “Дота” “Лінєйка”, “Фотошоп”, “Ілюстратор”, то Ви знаєте, що потрібно оновлювати драйвери, інакше ви просто б не завантажили цю сторінку. І правильно робите, драйвери ,за можливості, необхідно оновлювати для стабільної і швидкої роботи операційної системи.

7. Дефрагментація жорсткого диску - процес оновлення та оптимізації логічної структури розділу фізичного диску, з метою забезпечити зберігання файлів у неперервній послідовності кластерів.

Програма дефрагментації, встановлена Windows за замовчуванням, не дуже досконала. Краще вибрати іншу програму для дефрагментації з безлічі аналогів. Деякі просунуті утиліти дефрагментують також завантажувальний розділ жорсткого диска, що значно прискорює запуск комп'ютера.

Вище перераховані поради більшою мірою стосуються ОС Windows, хоча окремі можуть стати в нагоді і користувачам інших систем.

І наостанок, Ви не хочете купити комп’ютер б/у, ноутбук чи системний блок? Якщо так, то завітайте в Інтернет-магазин "КомпБест".

У них хороший асортимент комп’ютерної техніки з Німеччини, Австрії, Нідерландів (Fujitsu-Siemes, Dell, HP). Дешеві ціни та ніяких передплат!